Modely, které pro vás připravují už skoro třetím rokem dvě liberecké ženy inspirující se každodenním světem různých odvětví sportů, trendů a novinek jak ve fitness, tak na otevřených lekcí pilates, dance, yoga, jumping,..jste prozatím mohli spatřit pouze jako siluety za danými kolekcemi.

Nikola a Lucka  začaly tvořit tehdy pár výjimečných kousků pro zábavu s jasnou vidinou být originální a něčím se lišit! Přidávaly do všech svých návrhů síťovinové prvky a prostřihy, které měly být jasným znakem všech kolekcí a zdůrazňovat ženské křivky.

Poprvé tyto dvě ženy měly možnost ukázat všechny dosavadně navržené kousky na módní přehlídce velkolepé taneční show v roce 2018, po které sklidily nevídaný úspěch od většiny diváků této akce. Proto se ihned rozhodly  rozšířit nabídku produktů na celých 150 rozdílných modelů a tvořit s láskou i pro děti, muže a všechny sportující, kdo chtějí u sportu dobře vypadat a zároveň se i dobře cítit.

Shlédněte jejich práci na facebookových stránkách LS design nebo na  instagramovém účtu lsdesign_brand a podpořte holky z Liberce v jejich tuzemské tvorbě.

#beLS